Lucas stort zich weer op de Blancpain GT en Jann stapt over naar de Japanse Super GT500: het seizoen 2017 van twee GT Academy-alumni!
Elk jaar zijn er GT Academy-alumni actief in alle grote races over de hele wereld. We gaan kijken wat Lucas Ordóñez en Jann Mardenborough doen in 2017!
Europees GT Academy-kampioen van 2008 Lucas Ordóñez komt uit voor zijn oude nest, Team RJN Nissan, in de Blancpain GT Series Endurance Cup. Hij gaat rijden met de goed ontwikkelde GT-R NISMO GT3 en hij wordt vergezeld door zijn oude vrienden uit de tijd van zijn debuut: Alex Buncombe en de Japanse coureur Katsumasa Chiyo.
Vorig seizoen werden ze beteugeld door hevige concurrentie van teams zoals McLaren en Audi en bleek een zevende plek in het teamklassement het hoogst haalbare. Dit seizoen zullen ze vanaf het begin plankgas geven en voor een topklassering gaan. De eerste ronde vindt plaats op Monza (Italië) op 22 en 23 april.
Daarnaast doet Jann ook mee aan de formuleracerij in Japan en stapt hij over van de All-Nippon F3 naar de topcategorie, de Super Formula. Tijdens het seizoen racet hij met de SF14 (auto nummer 20 met Toyota's RI4A-motor) voor het Itochu Enex Team IMPUL.
De eerste ronde van het Super GT-seizoen vindt plaats op het Okayama International Circuit op 8 en 9 april en de Super Formula gaat van start op Suzuka Circuit op 22 en 23 april.
In de loop der jaren hebben deze twee GT Academy-kampioenen aan allerlei races deelgenomen, waarmee ze laten zien hoe waardevol GT Academy is. We houden hun voortgang de rest van het seizoen in de gaten!
-
Gran Turismo Sophy toont skills en potentieel tijdens GTWS 2023 Showdown
Sony AI heeft de nieuwste ontwikkelingen van race-AI Gran Turismo Sophy (GT Soph...
-
SUPER GT 2023 Round 4 at Fuji: A challenging race. Fraga finds his footing with a new setup
Igor Fraga is the first world champion of the Gran Turismo World Series and is a...
-
Dit is de augustus-update van Gran Turismo 7: vier nieuwe auto's, waarvan je er eentje kunt uitproberen voor de officiële release!
Op 7 augustus 2023 wordt Gran Turismo 7 geüpdatet.
-
De World Series Showdown 2023 wordt op 11 en 12 augustus gehouden in Amsterdam, met livestreams van de races!
De World Series Showdown 2023 wordt op 11 en 12 augustus gehouden in Amsterdam. ...
-
Super Formula Lights FUJI (Rounds 10-12): An upset in Round 11 leads Fraga to a 4th place win and preserves his 5th place series ranking
Igor Fraga is the inaugural Gran Turismo World Series champion and a driver who ...
-
Kazunori Yamauchi's Talk at the 'Concevoir Les 100 Prochaines Années du Sport Automobile' Exhibition in Paris
The 'Maison de la culture du Japon à Paris' ('Japan Cultural Institute in Paris'...