GT Academy 2010 op Silverstone: Dag 2
De achttien deelnemers wachtten zware omstandigheden op dag twee, maar ondanks de regen gingen alle raceactiviteiten door volgens planning. Na een acceleratiewedstrijd in de 370Z's volgden er 's middags nog drie activiteiten: een duel in de vorm van een paralleltijdrit in de geweldige Nissan GT-R, driften en sturen in de 370Z en een ronde op Stowe Circuit in de 370Z's, waarbij de individuele voortgang werd beoordeeld door een instructeur.
Aan het einde van de dag moesten de deelnemers samenwerken. Twee teams van negen man moesten zo snel mogelijk een volledige pitstop maken met de nieuwe 370Z GT4, die zojuist was afgeleverd door Bob Neville van RJN Motorsport, hun potentiële nieuwe baas.
Eenmaal terug in de GT Academy-basis werden de scores en tijden van de achttien gamers vergeleken. Het lot van de deelnemers lag in handen van de ervaren Silverstone-instructeurs.
Uiteindelijk werd de knoop doorgehakt. Luca Lorenzini en Giacomo Cunial uit Italië, Marco Calvo uit Spanje, Filipe Barreto uit Portugal, Jordan Tresson uit Frankrijk, Daniel Collins uit Ierland, Oliver Simon uit Zwitserland en Jeroen Kesselring uit Nederland mochten door naar de volgende ronde van GT Academy.
Maar tot blijdschap van de tien uitgeschakelde coureurs hoefden ook zij nog niet naar huis. Gedurende de rest van de activiteiten op Silverstone zouden ze een alternatief programma volgen. Het gevoel van vriendschap overheerste onder de Gran Turismo®-fans, en de verliezers slikten hun nederlaag met trots en steunden de acht overgebleven coureurs volledig.
-
OLYMPIC ESPORTS SERIES 2023 Motor Sport Event komt naar Gran Turismo 7!
Het Internationaal Olympisch Comité (IOC), de Fédération Internationale de l’Aut...
-
Dit is de februari-update van Gran Turismo 7, met 5 nieuwe auto's en het circuit Grand Valley!
Op 21 februari 2023 krijgt Gran Turismo 7 een update.
-
Dit is de Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo
Op 21 februari 2023 komt de Italdesign Vision Gran Turismo via update 1.29 naar ...
-
GT7 krijgt gratis upgrade voor PS VR2! Ga nog meer op in de prachtige gameplay
Op 21 februari brengen we update 1.29 uit, met volledige ondersteuning voor Play...
-
Gran Turismo-kampioen Igor Fraga naar SUPER GT 2023 voor Anest Iwata Racing in de RC F GT3!
Het nieuwe raceteam Anest Iwata Racing in samenwerking met Arnage, dat in 2023 u...
-
Gran Turismo 25th Anniversary Celebration Message from Mr. Ken Kutaragi and Mr. Kazuo Hirai
This is a celebration message for Gran Turismo and its fans around the world, fr...