GT Academy 2010 op Silverstone: Dag 4
Ook de maandag stond in het teken van spectaculaire actie. De laatste vier deelnemers van GT Academy 2010 stond een bijzondere dag te wachten.
De dag begon met spannende duels op Stowe Circuit met de Nissan 370Z's. Twee coureurs startten ieder in een andere hoek van het circuit, en tijdens een afvalrace moest de een de ander vervolgens achterhalen.
Het waren boeiende gevechten, en uiteindelijk versloeg Jordan Tresson Daniel Collins en liet Luca Lorenzini Marco Calvo in het stof bijten. In de finale was de Italiaan Lorenzini de snelste.
Het programma ging verder met een ouderwetse piepjestest. De deelnemers moesten binnen steeds strakkere tijdlimieten een bepaalde afstand afleggen. Conditiemonster Jordan hield het een stuk langer uit dan zijn concurrenten.
De vier gamers bleven op Stowe Circuit, waar ze nu achter het stuur van een raceklare GT-R mochten plaatsnemen. Jurylid en hoofdinstructeur Rob Barff hield hun prestaties bij vanuit de cockpit, en Formule 1-veteraan Johnny Herbert achtervolgde de deelnemers samen met zijn oude teambaas Eddie Jordan in een tweede GT-R. Op die manier werden de racelijnen van de deelnemers van wel heel dichtbij beoordeeld. Bovendien kon worden getest hoe goed de deelnemers konden omgaan met druk: het is niet niks als Johnny Herbert op hoge snelheid vlak achter je zit. De deelnemers werden beoordeeld op consistentie en snelheid gedurende vijf ronden.
-
OLYMPIC ESPORTS SERIES 2023 Motor Sport Event komt naar Gran Turismo 7!
Het Internationaal Olympisch Comité (IOC), de Fédération Internationale de l’Aut...
-
Dit is de februari-update van Gran Turismo 7, met 5 nieuwe auto's en het circuit Grand Valley!
Op 21 februari 2023 krijgt Gran Turismo 7 een update.
-
Dit is de Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo
Op 21 februari 2023 komt de Italdesign Vision Gran Turismo via update 1.29 naar ...
-
GT7 krijgt gratis upgrade voor PS VR2! Ga nog meer op in de prachtige gameplay
Op 21 februari brengen we update 1.29 uit, met volledige ondersteuning voor Play...
-
Gran Turismo-kampioen Igor Fraga naar SUPER GT 2023 voor Anest Iwata Racing in de RC F GT3!
Het nieuwe raceteam Anest Iwata Racing in samenwerking met Arnage, dat in 2023 u...
-
Gran Turismo 25th Anniversary Celebration Message from Mr. Ken Kutaragi and Mr. Kazuo Hirai
This is a celebration message for Gran Turismo and its fans around the world, fr...