GT

Please select your country / region

Close Window
Komunita GT SPORT
CZ
HlavníŽivé zprávyNations CupManufacturer SeriesKalendářArchiv

Zpět na přehled

WORLD TOUR
Přehled výsledků „Souboje výběru světových finalistů“
Finále Nations Cupu v regionu Evropa šampionátu FIA Gran Turismo Championship 2018
19. 10. 2018

„Souboj výběru světových finalistů šampionátu Nations Cup“ se konal 19. října během herní výstavy Madrid Games Week.

Do světového finále postupuje následujících 10 soutěžících.

Speciální stránka evropského finále Nations Cupu
19.–20. 10. 2018

Blok A

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Adam Suswillo GTP_Aderrrm 18:53.138
2 Martin Grady GTA_Tidgney +00.902
3 Giorgio Mangano Giorgio_57 +01.499
4 Kevin Richly VP_Bellof956 +08.059
5 Zoran Klasic RC_Zoky88 +09.859
6 Benjámin Báder Benito-Raul +11.316
7 Patryk Adamczyk TX3_Popsu +14.126
8 Markus Könönen maatu79 +15.623
9 Rafal Zjawiony SRC_Rejfix +18.118
10 Steve Cherpion Wind-Steve14 +21.796

Blok B

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Patrik Blazsán TRL_Fuvaros 19:48.785
2 Anthony Duval RC_Atho +11.870
3 Mathieu Collin MathieuCollin +12.500
4 Carlos Salazar pcm_stj +20.352
5 Dávid Dolinský LorD-ProtectoR99 +22.652
6 Kenni Hansen Kenni3390 +24.999
7 Marco Grasso garasa-91 +27.233
8 Christian Hildgaard ApexCrisYT +29.131
9 Diogo Cordeiro JIM_Azorean_Fat +31.444
10 Ádám Tápai TX3_Adam18 +31.701

Blok C

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Jorge López Williams_Coque14 19:48.292
2 Mikail Hizal TRL_LIGHTNING +01.523
3 Florent Pagandet Jomas_74 +03.469
4 Manuel Joaquín Rodríguez Rincón TRL_MANURODRY +08.259
5 Pierre Lenoir RC_Snake91 +09.435
6 Alejandro Izarzugaza Alexony94 +09.491
7 Christian Hensel VP_RaceFace +17.628
8 Maurizio Portabene Endless_GTExD +21.116
9 Kenny Davids GT_BOCA_SINZU +21.567
10 Stefan Nussbaumer nussini95 +22.038

Opravná skupina 1

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Giorgio Mangano Giorgio_57 15:04.755
2 Carlos Salazar pcm_stj +00.308
3 Benjámin Báder Benito-Raul +00.564
4 Kevin Richly VP_Bellof956 +01.360
5 Zoran Klasic RC_Zoky88 +05.401
6 Maurizio Portabene Endless_GTExD +05.582
7 Patryk Adamczyk TX3_Popsu +05.890
8 Mathieu Collin MathieuCollin +06.131
9 Marco Grasso garasa-91 +07.832

Opravná skupina 2

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Pierre Lenoir RC_Snake91 14:53.789
2 Florent Pagandet Jomas_74 +08.431
3 Kenni Hansen Kenni3390 +10.183
4 Manuel Joaquín Rodríguez Rincón TRL_MANURODRY +10.400
5 Alejandro Izarzugaza Alexony94 +10.582
6 Markus Könönen maatu79 +19.231
7 Christian Hensel VP_RaceFace +19.540
8 Dávid Dolinský LorD-ProtectoR99 +19.721
9 Christian Hildgaard ApexCrisYT +25.215

Zpět na přehled