GT

Please select your country / region

Close Window
Komunita GT SPORT
CZ
HlavníŽivé zprávyNations CupManufacturer SeriesKalendářArchiv

Zpět na přehled

SVĚTOVÉ FINÁLE
Přehled výsledků „semifinále Nations Cupu“
Světová finále FIA Gran Turismo Championships 2018
17. 11. 2018

„Semifinále Nations Cupu“ světového finále FIA-certified Gran Turismo Championships 2018 se konalo 16. listopadu v Monaku.

Následuje 16 jezdců, kteří se kvalifikovali do „finále Nations Cupu“, jež bude zahájeno 18. listopadu v 18:00 SEČ!

1st: Igor Fraga
IOF_RACING17
Brazílie
2nd: Coque López
Williams_Coque14
Španělsko
3rd: Jeffrey Gallan
FT_LLOYDZELITE
Kanada
4th: Fabián Portilla
FT_Mcqueen91
Chile
5th: Tomoaki Yamanaka
yamado_racing38
6th: Patrik Blazsán
TRL_Fuvaros
Maďarsko

1st: Mikail Hizal
TRL_LIGHTNING
Německo
2nd: Ryota Kokubun
Akagi_1942mi
3rd: Shogo Yoshida
gilles_honda_v12
4th: Kai Hin Jonathan Wong
saika159-
Hongkong
5th: Yat Lam Law
NegiFISH_NaF
Hongkong
6th: Adriano Carrazza
CRT-Didico15
Brazílie

1st: Cody Nikola Latkovski
Nik_Makozi
Austrálie
2nd: Nicolás Rubilar
FT_NicoR
Chile
3rd: Giorgio Mangano
Giorgio_57
Itálie
4th: Adam Suswillo
GTP_Aderrrm
Velká Británie
Speciální stránka světových finále
16.–18. 11. 2018

Semifinále Nations Cupu
Skupina A

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Igor Fraga IOF_RACING17 19:43.986
2 Coque López Williams_Coque14 +08.126
3 Jeffrey Gallan FT_LLOYDZELITE +08.371
4 Fabián Portilla FT_Mcqueen91 +08.680
5 Tomoaki Yamanaka yamado_racing38 +10.286
6 Patrik Blazsán TRL_Fuvaros +12.645
7 Adam Suswillo GTP_Aderrrm +13.611
8 Andrew Brooks Deafsun96 +13.647
9 Andrew McCabe TRL_doodle +20.151
10 Joseph De Jesus Bass_71CKL +21.455
11 Yuki Shirakawa yukiku +23.199
12 Daniel Holland TRL_holl01 +24.107
13 Florent Pagandet Jomas_74 +24.957
14 Jay Szkoruda Z28 +26.214
15 Jacob Goertz JGOERTZ5 +39.507

Semifinále Nations Cupu
Skupina B

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Mikail Hizal TRL_LIGHTNING 18:41.711
2 Ryota Kokubun Akagi_1942mi +02.174
3 Shogo Yoshida gilles_honda_v12 +06.244
4 Kai Hin Jonathan Wong saika159- +09.251
5 Yat Lam Law NegiFISH_NaF +09.349
6 Adriano Carrazza CRT-Didico15 +11.205
7 Anthony Duval RC_Atho +12.540
8 Carlos Salazar pcm_stj +17.088
9 Nicolás Rubilar FT_NicoR +17.227
10 Nickolas Lee McMillen GumballCGT +17.234
11 Giorgio Mangano Giorgio_57 +17.924
12 Cody Nikola Latkovski Nik_Makozi +18.181
13 Adam Wilk Adam_2167 +23.007
14 Pierre Lenoir RC_Snake91 +24.273
15 Martin Grady GTA_Tidgney +36.939

Semifinále Nations Cupu
Opravná skupina

 POŘADÍ  JEZDEC ČAS
1 Cody Nikola Latkovski Nik_Makozi 19:34.508
2 Nicolás Rubilar FT_NicoR +00.423
3 Giorgio Mangano Giorgio_57 +00.732
4 Adam Suswillo GTP_Aderrrm +05.325
5 Carlos Salazar pcm_stj +05.732
6 Joseph De Jesus Bass_71CKL +10.026
7 Andrew McCabe TRL_doodle +10.169
8 Nickolas Lee McMillen GumballCGT +12.012
9 Andrew Brooks Deafsun96 +12.955
10 Florent Pagandet Jomas_74 +13.441
11 Pierre Lenoir RC_Snake91 +22.020
12 Anthony Duval RC_Atho +22.129
13 Yuki Shirakawa yukiku +27.401
14 Jay Szkoruda Z28 +27.410
15 Daniel Holland TRL_holl01 +33.679
16 Adam Wilk Adam_2167 +33.733

Zpět na přehled